Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Патрон за хемиско анкерисување - систем W-VAD

  190 со ДДВ
  Стаклен патрон за хемиско анкерисување во неиспукан бетон (зона на притисок). Наменета претежно за статички и квази-статички оптоварувања. Монтажа на сув или влажен бетон, класи помеѓу C20/25 и C50/60. ETA одобрување опција 8.
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  ПодлогаЗа полни материјали
  Минимално пакување5
  Минимално пакување1
  Минимално пакување10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалA4
   ПодлогаЗа полни материјали
   Минимално пакување5
   Минимално пакување1
   Минимално пакување10
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  ПодлогаЗа полни материјали
  Минимално пакување5
  Минимално пакување1
  Минимално пакување10