Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Панталони Marlow

  Marlow сиви работни панталони со неонски детали и модерен дизајн.


  - Полуеластичен појас.
  - Висок струк.
  - Два странични џебови.
  - Џеб со патент од страна.
  - Страничен џеб со преклоп.
  - Џеб за линијар на преклопување.

  Состав:

  TWILL 65% полиестер 35% памук, 190 g/m²

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *