Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Панталони Edward

  Edward работни панталони, сива боја, изработени од RIP STOP материјал.


  - Претходно формирани влошки за колена.
  - Полуеластичен појас.
  - Висок струк.
  - Два странични џебови.
  - Џеб за линијар на преклопување.
  - Џеб со преклоп.
  - Џеб за телефон.
  - Два џебови со патент.
  - Џеб за картички.
  - Тројно шиење.
  - Прилагодливи ногавици.

   

  Состав:

  RIP STOP 65% полиестер 32% памук 3% еластин, 215 g/m²

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *