Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Oxygen

  6.390 со ДДВ
  Заштитните водоотпорни плитки чевли од брендот Aimont се изработени од специјална мека антилоп кожа со мрежест текстил кој го пропушта воздухот. Поставени се со OVER DRY материјал кој е антиабразивен, со антигабични својства, мек е и пропушта воздух. Заштитна капа ALU LITE - алуминиумска со мембрана која дише. Композитен меѓуѓон на база на керамика и арамид, флексибилен и лесен. Ѓонот е изработен од мека E-TPU Infinergy® пена, удобен е за носење во текот на подолг временски период, отпорен е на абење, на масло и нафта, има шок апсорбер на енергија во делот на петата и одлични својства против лизгање. Ѓонот VIGORX ја враќа енергијата и ја подобрува циркулацијата. Влошката COMFORT PLUS е анатомска, антигабична и антистатичка. Ултра лесни. Големина 35-47 EN ISO 20345
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1P
  ЃонE-TPU Infinergy пена
  МеѓуѓонFlex System Zero, дава 100% покривеност на газиштето
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/текстил
  КапаAlu-Lite, алуминиумска заштитна капа со мембрана кој дише
  ВлошкаComfort Plus
  БрендAimont
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Степен на заштитаS1P
   ЃонE-TPU Infinergy пена
   МеѓуѓонFlex System Zero, дава 100% покривеност на газиштето
   Горен дел на обувкитепревртена кожа/текстил
   КапаAlu-Lite, алуминиумска заштитна капа со мембрана кој дише
   ВлошкаComfort Plus
   БрендAimont
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1P
  ЃонE-TPU Infinergy пена
  МеѓуѓонFlex System Zero, дава 100% покривеност на газиштето
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/текстил
  КапаAlu-Lite, алуминиумска заштитна капа со мембрана кој дише
  ВлошкаComfort Plus
  БрендAimont