Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Popular products from category Останато

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  FSK лепак за ПВЦ

  0892100091
  1.160 со ДДВ

  Мешач за двокомпонентен лепак

  089213520
  236 со ДДВ
  Статички мешач за двокомпонентен лепак.

  Средство за чистење на алуминиумски профили

  0892130030
  947 со ДДВ
  Средство за чистење на алуминиумски профили, како и тврд ПВЦ. Многу добро ги отстранува остатоците на лепило од заштитните слоеви, трагите од восочна креда, гума и други нечистотии.

  Чистач на ПВЦ површини

  089210010
  947 со ДДВ
  Тип 10 е лесно корозивно средство за чистење на тврд ПВЦ. Отстранува ознаки и груби нечистотии, а може да се користи и за предчистење на површини кои се лепат на тврд ПВЦ.

  Останато

  Filter by:

  Clear All
  Min: 236 Max: 1.160
  ден236 ден1160