Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Popular products from category Останато

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на FSK лепак за ПВЦ

  FSK лепак за ПВЦ

  0892100091

  Наменет за ладно заварување на ПВЦ при производство на ПВЦ столарија, како и за лепење на други профили од ПВЦ, за поврзување на ПВЦ цевки (со исклучок на оние кои се за течност под притисок).

  Слика на Мешач за двокомпонентен лепак

  Мешач за двокомпонентен лепак

  089213520
  Статички мешач за двокомпонентен лепак.
  Слика на Средство за чистење на алуминиумски профили

  Средство за чистење на алуминиумски профили

  0892130030
  Средство за чистење на алуминиумски профили, како и тврд ПВЦ. Многу добро ги отстранува остатоците на лепило од заштитните слоеви, трагите од восочна креда, гума и други нечистотии.
  Слика на Чистач на ПВЦ површини

  Чистач на ПВЦ површини

  089210010
  Тип 10 е лесно корозивно средство за чистење на тврд ПВЦ. Отстранува ознаки и груби нечистотии, а може да се користи и за предчистење на површини кои се лепат на тврд ПВЦ.

  Останато