Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Popular products from category Останато

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Индустриска правосмукалка IVC-30L automatic

  070113901
  18.550 со ДДВ
  Универзална индустриска правосмукалка за влажно и суво чистење, со приклучок за електрични алати (моќност до 1600 W) и должина на кабел 10m.

  Електрична убодна пила, сабјарка SBS 1300

  5717014011
  15.890 со ДДВ
  Моќна електрична убодна пила која е особено погодна за сечење метал и дрво во демонтажни процеси. Брзото и ефикасно сечење е овозможено благодарение на орбиталното движење на пилата. Промената на пилите е брза и не е потребно да се користат дополнителни алати. Специјалните заптивки на работниот механизам ги штитат запчаниците од прашина и го продолжуваат работниот век на алатот.

  Електрична полир машина 1200W, EPM 2000-7

  5717010010
  12.290 со ДДВ
  Моќна полир машина со D-рачка која не лизга за практична и удобна работа. Машината има систем за апсорпција на вибрации на рачката. Воедно има и потенциометар за промена на бројот на вртежи, што дава можност за полирање на различни материјали.

  Електричен индустриски фен HLG2000P

  0702202000
  4.550 со ДДВ
  Рачен лесен фен со широк спектар на намена. Има тркалце со опции за континуирано прилагодување на температурата и 3 позиции за прилагодување на количината на воздух. Издржливиот керамички грејач обезбедува подолг работен век на фенот и мала чувствителност на удари. Овој фен има и функција на ладење, односно опција за прилагодување на температурата на воздухот на 50° C за брзо ладење и за работа на ниски температури. Рачката со штитник и мек материјал овозможува удобна и сигурна работа.

  Електричен индустриски фен HLG2000P LCD

  0702202001
  5.660 со ДДВ
  Рачен фен со широк спектар на намени. Има LCD екран, погоден за однапред дефинирани температури и режими на проток на воздух. Издржливиот керамички грејач обезбедува подолг работен век на фенот и мала чувствителност на удари. Овој фен има и функција на ладење, односно опција за прилагодување на температурите на воздухот на 50°C за брзо ладење и за работа на ниски температури. Рачката со штитникот и мекиот материјал овозможуваат удобна и сигурна работа.

  Електричен индустриски фен HLG 1800

  07022010
  7.099 со ДДВ
  Лесен рачен фен со однапред (фабрички) прилагодени температури на греење и протоци на воздух. Има вграден моќен, керамички грејач кој обезбедува подолг работен век. Фенот има мала маса и ергономска изработка, што овозможува удобна работа, без дополнителни потешкотии.