Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Останато

  Popular products from category Останато

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Аголен магнет, 94 x 64 mm

  0691180
  1.150 ДЕН со ДДВ
  Аголен магнет за фиксирање и држење при заварување, лемење и други монтажни работи. Прецизно спојува прифили со рамни и кружни метални парчиња. Има можност за спојувања под агли од 3, 45, 75, 9, 15, 12 и 18 степени. Лесно се отстранува, со едноставно навалување настрана. Заштедува време и пари со елиминирање на потребата од помошни работници. Магнетот тежи 26 грама.

  Вентил за редукција на ацетилен, 1.5/2.5bar, 3/8'' l.h.

  098401802
  6.790 ДЕН со ДДВ
  Вентил за редукција на Ацетилен 1.5/2.5 бар. Тип DIN-AC. Има лев излез 3/8". Одговара на стандардот DIN EN/ISO 235.

  Количка за апарат за заварување

  0984001005
  7.190 ДЕН со ДДВ
  Специјална количка за апаратите за заварување REL, TIG, MIG.

  Креда за обележување, маслена

  68 ДЕН со ДДВ
  Шестоаголна маслена креда со бела боја, без хартија, која се користи за обележување на дрво, картон, текстил, ладен и врел челик.

  Креда за обележување, огноотпорна, 10x100 mm

  09844005
  78 ДЕН со ДДВ
  Четиристрана масна креда без картон, која се користи за огноотпорни обележувања. Има посебна примена во заварувачки изработки.

  Манометар за аргон/CO2,0-200/300BAR

  0984018030
  1.290 ДЕН со ДДВ
  Манометар за аргон/CO2,-2/3BAR кој се користи за мерење на притисок во боца до максимални 315BAR. Го исполнува стандардот DIN EN 562 / ISO 253.

  Останато

  Filter by:

  Clear All
  Min: 68 Max: 7.190
  ден68 ден7190