Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Останати подмачкувачи

  Popular products from category Останати подмачкувачи

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  AL 1100 спреј, 300ml

  08931100
  1.250 со ДДВ
  AL 1100 е средство за подмачкување кое е отпорно на висок притисок и температури од -80 степени до +1100 степени.Ова висококвалитетно средство кое е на база на бакар и алуминиум го спречува зарибувањето , ладното заварување, абењето и корозијата. Отпорно е на вода, бази и киселини.Се користи за заштита на дихтунзи, навојни споеви на делови од издувните системи, полови на акумулатори...

  AL 1100, 1kg

  089311010
  6.815 со ДДВ
  AL 1100 е средство за подмачкување кое е отпорно на висок притисок и температури од -80 степени до +1100 степени.Ова висококвалитетно средство кое е на база на бакар и алуминиум го спречува зарибувањето , ладното заварување, абењето и корозијата. Отпорно е на вода, бази и киселини.Се користи за заштита на дихтунзи, навојни споеви на делови од издувните системи, полови на акумулатори...

  CU 800 - маст за подмачкување,1 kg

  08938002
  2.760 со ДДВ
  CU 800 e бакарно средство отпорно на висока температура кое служи за подмачкување и заштита од корозија, зарибување, ладно заварување и абење. Ова средство е отпорно на вода, бази, киселини, и има температурна отпорност во опсег од -20 степени до +1200 степени.Многу добро прилега на површините кои се подмачкуваат, како што се кочници, монтажни делови, полови на акумулатор, лежишта, лизгачки површини.

  CU 800 паста - маст за подмачкување, 100g

  08938001
  577 со ДДВ
  CU 800 e бакарно средство отпорно на висока температура кое служи за подмачкување и заштита од корозија, зарибување, ладно заварување и абење. Ова средство е отпорно на вода, бази, киселини, и има температурна отпорност во опсег од -20 степени до +1200 степени.Многу добро прилега на површините кои се подмачкуваат, како што се кочници, монтажни делови, полови на акумулатор, лежишта, лизгачки површини.

  CU 800 спреј - подмачкувач 300 ml

  0893800
  555 со ДДВ
  CU 800 e бакарно средство отпорно на висока температура кое служи за подмачкување и заштита од корозија, зарибување, ладно заварување и абење. Ова средство е отпорно на вода, бази, киселини, и има температурна отпорност во опсег од -20 степени до +1200 степени.Многу добро прилега на површините кои се подмачкуваат, како што се кочници, монтажни делови, полови на акумулатор, лежишта, лизгачки површини.

  HSW 100, подмачкувач во спреј, 500ml

  0893104500
  425 со ДДВ
  Белата маст во спреј HSS 100 со благ мирис, има универзална употреба. Овој висококвалитетен подмачкувач е произведен со мешање на калциумски и литиумски масти, од минерално базно масло. Добро штити од вода и влага и ефикасно го намалува триењето во површините кои се подмачкуваат. Ова средство практично се применува благодарение на млазницата која може да се врти за 360 степени и цевчето за примена во непристапни места.

  Останати подмачкувачи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 370 Max: 6.815
  ден370 ден6815