Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Останати артикли за хемиско анкерисување

  Popular products from category Останати артикли за хемиско анкерисување

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Метална сито чаура за анкерисување WIT-SH

  649 ДЕН со ДДВ

  Пластична чаура за анкерисување WIT-SH

  29 ДЕН со ДДВ
  Пластична типла за анкерисување. Наменета е за анкерисување во шуплива цигла и гасбетон. За хемиски анкери WIT-VM 250 i WIT-PM 200

  Пластична дизна за WIT-C

  0903420001
  92 ДЕН со ДДВ

  Пиштол за WIT анкер маса MULTI

  0891003105
  8.850 ДЕН со ДДВ
  Универзален пиштол за користење на маси во различни пакувања: стандардни туби од 310 ml, коаксијални туби од 150 ml, 330 ml, 420 ml, како и паралелни туби (една до друга) од 385 ml и 585 ml. Ергономски прилагодената рачка поместена кон средината на пиштолот спречува навалување на пиштолот и го намалува заморот за време на работата.

  Останати артикли за хемиско анкерисување

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 8.850
  ден0 ден8850