Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Останати артикли за хемиско анкерисување

  Popular products from category Останати артикли за хемиско анкерисување

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пластична чаура за анкерисување WIT-SH

  Пластична чаура за анкерисување WIT-SH

  Пластична типла за анкерисување. Наменета е за анкерисување во шуплива цигла и гасбетон. За хемиски анкери WIT-VM 250 i WIT-PM 200
  Слика на Пиштол за WIT анкер маса MULTI

  Пиштол за WIT анкер маса MULTI

  0891003105
  Универзален пиштол за користење на маси во различни пакувања: стандардни туби од 310 ml, коаксијални туби од 150 ml, 330 ml, 420 ml, како и паралелни туби (една до друга) од 385 ml и 585 ml. Ергономски прилагодената рачка поместена кон средината на пиштолот спречува навалување на пиштолот и го намалува заморот за време на работата.

  Останати артикли за хемиско анкерисување