Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Основна фарба

  Popular products from category Основна фарба

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  GRUNDFARBE, 30kg

  215 со ДДВ
  GRUNDFARBE претставува основна, антикорозивна боја која брзо се суши. Ова средство се користи за заштита на конструкции од јаглероден челик каде што е потребно брзо сушење. Средството се нанесува на суви, одмастени и чисти површини. Се суши со оксидација на воздух и има сива боја.

  Пиштол за фарбање, најлон лонче 600ml

  3.390 со ДДВ
  Гравитациски фарбарски пиштол со низок притисок со најлонски резервар со волумен од 600ml. Се користи за нанесување на премаз на дрво, метал и пластика. Овој пиштол поддржува премази со основни, акрилни и двокомпонентни бои како и еднокомпонентни емајл лакови. Поседува лесно и компактно алуминиумско куќиште со прохромска игра и дизна и прецизен регулатор за притисок на воздух.

  Основна фарба

  Filter by:

  Clear All
  Min: 215 Max: 3.390
  ден215 ден3390