Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  ORSY сепаратор за кутија 2.2.1

  86 со ДДВ
  Сепараторот ORSY за вметок 2.2.1 се користи во системите ORSY 2.2.1 и служи за прилагодување на просторот во вметокот според потребите на корисникот. Димензиите на овој сепаратор за кутија се 70мм x 8мм x 98мм.
  Каталошки број: 5581036020
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.1.2.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 8.1.1.- црвена
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.1.2.- црвена
   НаменаПластична кутија за Orsy куфер 8.1.1.- црвена
   Минимално пакување1
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 2.1.2.- црвена
  НаменаПластична кутија за Orsy куфер 8.1.1.- црвена
  Минимално пакување1