Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Orsy куфер 8.4.2 со транспарентен капак

  2.483 со ДДВ
  Транспарентен ORSY куфер 8.4.2 опремен со кутии, идеален е за организирано складирање на машини, алати, како и потрошен материјал. Пружа можност за индивидуално креирање на содржината во согласност со различни области на примена. Интегрираната контура и надворешните елементи пружаат можност за поврзување на неколку куфери и сигурен транспорт. Поседува еластична заптивка која спречува мешање на содржината во самиот куфер. Исто така има и затворач со прифат со помош на кој куферот едноставно се отвора и затвора. Рачката има голема димензија и пружа удобност при носењето. Се вклопува во различни ORSY системи. Носивоста на куферот е до 60 килограми.
  Каталошки број: 5581011500
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1