Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Orsy куфер 8.4.2 со пенаст перфориран вметок

  7.101 со ДДВ
  ORSY куфер 8.4.2 опремен со пена со мрежеста структура. Идеален за поединечно и мобилно складирање. Димензии 500 x 140 x 380
  Каталошки број: 5581011200
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1