Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Orsy куфер 8.4.1. со црн капак

  2.199 со ДДВ
  Куферот ORSY 8.4.1 е идеален за организирано складирање на машини, алати како и на потрошен материјал. Дава можност за индивидуално креирање на содржината во согласност различните области на примена. Интегрираната контура и надворешните елементи даваат дожност за поврзување на неколку куфери и безбеден транспорт. Има еластична заптивка која спречува мешање на содржината во внатрешноста на куферот. Има и затворач со прифат со кој куферот едноставно се отвара и затвора. Рачката е со големи димензии и дава удобност за време на носењето. Се вклопува во разни ORSY системи. Носивоста на куферот е до 6 килограми.
  Каталошки број: 5581010000
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Минимално пакување1
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1