Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Orsy куфер 4.4.2 со црн капак

  1.893 со ДДВ
  ORSY куферот 8.4.2 со црн капак е идеално решение за организирано складирање на машини, алати како и потрошен материјал. Многу е флексибилен и лесно се склопува. Овозможува индивидуално креирање на содржината во согласност со потребите. Благодарение на интегрираната контура и надворешните елементи, дава можност за поврзување неколку куфери и сигурен транспорт. Поседува еластична заптивка која спречува мешање на содржината во самиот куфер. Со помош на затворач со прифат, куферот едноставно се отвора и затвора. Има рачка со голема димензија и многу е удобен при носење. Се вклопува во различни ORSY системи. Носивоста на куферот е до 6 килограми.
  Каталошки број: 5581021000
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1