Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Оплатол и Фиберглас влакна

  Popular products from category Оплатол и Фиберглас влакна

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Универзално оплатно масло

  Универзално оплатно масло

  08931091
  Концентрирано оплатно масло на синтетичка база за разблажување со вода. Се користи за оплати од дрво и метал со функција на обезбедување на обработените површини на бетонот без видливи отвори и меурчиња. Со употреба на ова средство се спречува лепење на бетонот за оплатите.
  Слика на Синтетички влакна за бетон

  Синтетички влакна за бетон

  0893222910
  Фиберглас влакна изработени од полипропилен кои се користат како дополнување на бетонот или малтерот за зајакнување со цел да се постигне подобра отпорност на удари, зголемена еластичност, помалку пукање, подобра водоотпорност и за подобро соединување на бетонот со подлогата.

  Оплатол и Фиберглас влакна