Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Оплатол и Фиберглас влакна

  Popular products from category Оплатол и Фиберглас влакна

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Универзално оплатно масло

  08931091
  8.790 со ДДВ
  Концентрирано оплатно масло на синтетичка база за разблажување со вода. Се користи за оплати од дрво и метал со функција на обезбедување на обработените површини на бетонот без видливи отвори и меурчиња. Со употреба на ова средство се спречува лепење на бетонот за оплатите.

  Синтетички влакна за бетон

  15195360012
  338 со ДДВ
  Фиберглас влакна изработени од полипропилен кои се користат како дополнување на бетонот или малтерот за зајакнување со цел да се постигне подобра отпорност на удари, зголемена еластичност, помалку пукање, подобра водоотпорност и за подобро соединување на бетонот со подлогата.

  Оплатол и Фиберглас влакна

  Filter by:

  Clear All
  Min: 338 Max: 8.790
  ден338 ден8790