Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Обработка на материјали / сечење / брусење / дупчење

  Popular products from category Обработка на материјали / сечење / брусење / дупчење

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плоча за брусење челик RED LINE

  90 ДЕН со ДДВ

  Плоча за сечење инокс RED LINE

  50 ДЕН со ДДВ
  • Стандардни перформанси во полни материјали • Плочи за сечење за поедноставни процеси на сечење • Висока отпорност на кршење

  Ламеларен брусен диск за инокс, Optimum

  105 ДЕН со ДДВ
  За инокс

  HSS спирална бургија за челик, RED LINE

  218 ДЕН со ДДВ
  Брусена, спирална HSS RED LINE бургија калена во пареа, со вкрстен брусен врв од 135 степени, се користи за прецизно дупчење на челик. Благодарениe на својата кратка конструкција, оваа бургија обезбедува прецизно дупчење, додека самоцентрирачкиот врв пружа одлично центрирање дури и на заоблени материјали без потреба од претходно обележување со точкаст обележувач. HSS RED LINE спиралната бургија е геометриски прецизно изработена и пружа осигуран квалитет на продупчените отвори. Оваа бургија се применува на столбни, електрични, индустриски и батериски дупчалки. Вкупната должина на бургијата изнесува 49 mm, дијаметарот на бургијата е 2 mm, а должината на жлебот за струготина е 24 mm.

  Гарнитура рачни HSS Optimum врезници

  1.289 ДЕН со ДДВ

  Сет спирални бургии RED LINE HSS (1,5-6,5mm), 13 парч.

  0624701
  923 ДЕН со ДДВ

  Обработка на материјали / сечење / брусење / дупчење

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 11.390
  ден0 ден11390