Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Обработка на материјали

  Popular products from category Обработка на материјали

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сет комбинирани бургии (3xHSS, 3x за камен, 3x за дрво)

  Сет комбинирани бургии (3xHSS, 3x за камен, 3x за дрво)

  BP303909
  Сет комбинирани бургии 9 парчиња, (3x HSS, 3x камен, 3x дрво) во пластична кутија со уред за заштита од кражба.
  Слика на Сет HSS бургии за метал

  Сет HSS бургии за метал

  BP303913

  Комплет бургии за метал HSS, 13 парчиња.

  Во пластична кутија со уред за заштита од кражба

  Дијаметар на бургии од 1,5mm - 6,5mm

  Слика на Ѕидарска бургија

  Ѕидарска бургија

  Слично на DIN 8039 (евро стандард), со врв од карбид
  Слика на 11 парчиња бургии за дрво + водилка

  11 парчиња бургии за дрво + водилка

  ZYT23420

  • 5 x дупчалки за дрво, големини: 4-5-6-8-10 mm
  • 4 x за длабочина, Ø -5-6-8-10 mm
  • 1x Ален клуч • 1 x помош за дупчење за дупчење под прав агол

   

  Слика на Бургии за дупчалка за метал со водилка 8 парчиња

  Бургии за дупчалка за метал со водилка 8 парчиња

  ZYT23421
  Комплет бургии за дупчење 8 парчиња Производителот • 6 x метални дупчалки, големини: 2-3-4-5-6-8 mm • 1 x автоматско централно дупчење 128 mm • 1 x помош за дупчење за дупчење под прав агол
  Слика на Дијамантски диск за сечење за керамика

  Дијамантски диск за сечење за керамика

  B23119
  Погоден за суви и влажни сечења, природен камен и плочки.
  Слика на Сет круни за дрво и гипс

  Сет круни за дрво и гипс

  B23450
  Круни за бушење дупки во дрво и гипс 5 парчиња, сет

  Обработка на материјали