Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Нож за отстранување на остатокот од лепилото за ветробранско стакло

  699 со ДДВ
  Каталошки број: 071466335

  * Ширина - 40mm
  * Заменски нож - арт.бр. 0714663351

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  * Ширина - 40mm
  * Заменски нож - арт.бр. 0714663351