Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Нитро разредувачи

  Popular products from category Нитро разредувачи

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Nitro Разредувач

  150 ДЕН со ДДВ
  Нитро разредувач претставува синтетички растворувач наменет за одмастување на метални површини, отстранување на восок и смола од дрво , разредување на боја и чистење на алат. Компатибилен е со широк спектар на нитро облоги и може да се нанесува со четка, крпа или распрскувач. Нитро разредувачот се наоѓа во пакување од 1l.

  Нитро разредувачи