Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Nitro Разредувач

  Нитро разредувач претставува синтетички растворувач наменет за одмастување на метални површини, отстранување на восок и смола од дрво , разредување на боја и чистење на алат. Компатибилен е со широк спектар на нитро облоги и може да се нанесува со четка, крпа или распрскувач. Нитро разредувачот се наоѓа во пакување од 1l.
  Поништи избор
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија