Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Nitro Разредувач

  150 со ДДВ
  Нитро разредувач претставува синтетички растворувач наменет за одмастување на метални површини, отстранување на восок и смола од дрво , разредување на боја и чистење на алат. Компатибилен е со широк спектар на нитро облоги и може да се нанесува со четка, крпа или распрскувач. Нитро разредувачот се наоѓа во пакување од 1l.
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *