Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  NIGER панталони

  Панталони со штитници за колена. Отпорни и издржливи работни панталони со ергономски дизајн. Моделот е погоден за сите работни услови, гарантирајќи удобност и практичност.
  Исто така, панталоните доаѓаат со: цврст Каприол персонализиран ремен со метално копче и два штитници за колена.
  Панталоните имаат безбедносен џеб со патент на левата нога, поставен вертикално за да не го попречува движењето, еластичен појас за подобрување на носењето.
  Заден џеб со лесен пристап одозгора и велкро затворање, како и џеб за алат на десната нога.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Главна ткаенина: 65% полиестер + 35% памучна ткаенина, мека и издржлива. 260 g / m2
  Зајакнување: 100% оксфорд полиестер, 220 gsm. Текстура отпорна на кинење.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Главна ткаенина: 65% полиестер + 35% памучна ткаенина, мека и издржлива. 260 g / m2
  Зајакнување: 100% оксфорд полиестер, 220 gsm. Текстура отпорна на кинење.