Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Јакна NAVY

  2.590 со ДДВ
  Што и да донесе денот, ткаенината од која е изработена јакната Wurth Navy ќе ви даде совршена удобност и дишење. Јакната има спортски дизајн со модерни комбинации на бои. Изработена е од топол материјал и softshell. Има качулка, два странични џеба и еден на градите, како и рефлектирачки ленти. Се закопчува со помоњ на патент на кој има мало гумено Wurth лого.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија