Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Навртка DIN 934, 8.8, M27

  56 ден со ДДВ
  56 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 131727
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 10

  Пакување

  10 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  МатеријалЧелик поцинкувани
  НавојM27
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  НавојM27