Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Навојна шипка за хемиско анкерисување W-VD-A/S

  92 со ДДВ
  Навојна шипка од поцинкуван челик за хемиско анкерисување во бетон.Погодна е за маси за анкерисување WIT-PM 200, WIT-VM 250 i WIT-PE 500.
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  ПодлогаЗа полни материјали
  Сертификатима
  Минимално пакување10
  Минимално пакување5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалЧелик поцинкувани
   ПодлогаЗа полни материјали
   Сертификатима
   Минимално пакување10
   Минимално пакување5
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  ПодлогаЗа полни материјали
  Сертификатима
  Минимално пакување10
  Минимално пакување5