Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Надворешен третман на возила

  Popular products from category Надворешен третман на возила

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Паста за полирање P10

  Паста за полирање P10

  0893150012
  Високо абразивна политура кој брзо делува за итно отстранување на сериозни гребнатини на бојата. Комбинирано со нашите зелени перничиња за полирање ќе ви овозможат максимално отстранување на нечистотија – и совршени резултати!
  Слика на Паста за полирање P20

  Паста за полирање P20

  0893150022
  Средно абразивна политура со висок сјај за ефикасна подготовка на бојата. Средни и мали гребнатини на бојата можат ефикасно да се отстранат со комбинација на нашите сини перничиња за полирање – да се дојде до совршена обоена површина.
  Слика на Паста за полирање P30

  Паста за полирање P30

  0893150032
  Високо сјаен завршен слој на трајното отстранување на линии и холограми на темна боја на возила. Да се користи во комбинација со нашите портокалови перничиња за полирање за да му го дадете на возилото максималниот сјај – кој ќе го импресионира вашиот клиент!
  Слика на Сунѓер за полирање, портокалов

  Сунѓер за полирање, портокалов

  0585026145

  Карактеристики:

  • Изработен од пена со отворени пори за поголема брзина при полирањето, и максимално продолжен век за употреба,
  • Максимален ефект на полирање, со минимизирано абење на сунѓерот,
  • Голема флексибилност во однос на било која форма на површината
  • Лесен за употреба.

  Димензија: 145х25mm

  Слика на Сунѓер за полирање, плав

  Сунѓер за полирање, плав

  0585027145

  Карактеристики:

  • Изработен од пена со отворени пори за поголема брзина при полирањето, и максимално продолжен век за употреба,
  • Максимален ефект на полирање, со минимизирано абење на сунѓерот,
  • Голема флексибилност во однос на било која форма на површината
  • Лесен за употреба.

  Димензија: 145х25mm

  Надворешен третман на возила