Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Multi cobra 5 во 1

  Универзално масло за одржување се користи за 5 различни области на примена. Отстранува 'рѓа и корозија со брзото пробивање, подмачкува и спречува пукање и крцкање со намалување на триењето и оптоварувањето во подвижните споеви што се подмачкани. Овој агенс ефикасно продира во нечистотии, остатоци од масти за подмачкување и масла, одбива вода и влага и обезбедува добра електрична спроводливост при електрични контакти. Не содржи смоли, киселини, силикон и не оштетува гума, боја и пластика. Пакет за транспорт 6 парчиња доаѓа во стилизирана кутија.
  Каталошки број: 5893055400
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *