Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторни тримери

  Popular products from category Моторни тримери

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Моторен тример - фреза

  FT52DFR
  13.500 ДЕН со ДДВ
  Моторен тример FT52DFR со моќност од 1.52kW се испорачува со два вида на сечила, фреза и глава со конец, што е практично две машини во една. Постои опција за набавување на дополнителни додатоци за култиватор, така што оваа машина е совршен избор за вас.

  Моторен тример FT43P

  FT43P
  7.100 ДЕН со ДДВ
  Моторен тример FT43P со моќност од 1,25kW што го прави идеален избор за косење во домаќинството. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.

  Моторен тример FT52P

  FT52P
  8.900 ДЕН со ДДВ
  Бензинскиот тример FT52P, кој се покажа како исклучително квалитетен и сигурен е со моќност од 1,6kW и дијаметар на кардански цевки од 28 mm. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3T се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.

  Моторен тример со антивибрациски систем

  FT52PAV
  10.500 ДЕН со ДДВ
  Моторниот тример FT52PAV со моќност од 1.6kW со АНИ-ВИБРАЦИСКА рачка му овозможува многу помалку вибрации на самиот корисник. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3Т се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.

  Моторни тримери

  Filter by:

  Clear All
  Min: 7.100 Max: 13.500
  ден7100 ден13500