Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Моторни тримери

  Popular products from category Моторни тримери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Моторен тример FT43P

  Моторен тример FT43P

  FT43P
  Моторен тример FT43P со моќност од 1,25kW што го прави идеален избор за косење во домаќинството. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.
  Слика на Моторен тример FT52P

  Моторен тример FT52P

  FT52P
  Бензинскиот тример FT52P, кој се покажа како исклучително квалитетен и сигурен е со моќност од 1,6kW и дијаметар на кардански цевки од 28 mm. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3T се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.
  Слика на Моторен тример со антивибрациски систем

  Моторен тример со антивибрациски систем

  FT52PAV
  Моторниот тример FT52PAV со моќност од 1.6kW со АНИ-ВИБРАЦИСКА рачка му овозможува многу помалку вибрации на самиот корисник. Удобниот ремен, брзополнечката глава со конец и ножот 3Т се стандардна опрема на овој врвен моторен тример.

  Моторни тримери

  Close
  Filter by Clear All