Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторни пили

  Popular products from category Моторни пили

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Бензиска моторна пила Oregon, 45cc

  F1818P
  10.200 со ДДВ

  Бензиска моторна пила Oregon, 52cc

  F2218P
  10.800 со ДДВ
  Бензиска моторна пила Oregon со 2-тактен мотор и тежина од 7,9кг што ја прави идеална за занаетчии. Овозможува инстант старт со повлекување на активаторот, минимално одржување и многу ниско ниво на бучавост. Претставува една од ретките пили на пазарот која доаѓа со вграден систем за острење под името PowerSharp.

  Бензиска моторна пила, 45cc

  F1818
  7.200 со ДДВ

  Бензиска моторна пила, 52cc

  F2218
  8.000 со ДДВ
  Бензиската моторна пила, 52cc со 2-тактен мотор и воздушно ладење спаѓа меѓу најдобрите на пазарот. Има Easy Start систем за стартување на моторот и автоматски кочници кои ја зголемуваат безбедноста во работата. Тежи 7,9кг и може да се користи како во надворешни така и во занаетчиски услови.

  Моторни пили

  Filter by:

  Clear All
  Min: 7.200 Max: 10.800
  ден7200 ден10800