Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна косилка FLM510

  14.790 со ДДВ
  Туркачката моторна косилка, со мотор од 139cc, се препорачува за површини до 1100м2, што ја прави погодна за одржување на тревникот во секој дом. Нејзината предност е и самата големина бидејќи е лесна за складирање. Ширината на косење е 51 см, додека висината може да се прилагоди на 3 нивоа. Овој модел има метално куќиште со големина од 20" и тркала со лежишта со дијаметар од 7". Искосената трева се исфрла странично и овој модел има и можност за мулчирање на тревата.
  Каталошки број: FLM510
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Вид на моторY139V
  Куќиште20”метално куќиште
  Димензија на тркала7”(предни)/7”(задни) тркала
  Ширина на сечењето51cm
  Висинско прилагодување3-степено висинско прилагодување
  Собирачисфрлување од страна
  Резервоар за гориво1,0L
  Резервоар за масло0,6L
  Површина на косење1100 m2
  Кубикажа139cc
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Начин на движењетуркачка
   Вид на моторY139V
   Куќиште20”метално куќиште
   Димензија на тркала7”(предни)/7”(задни) тркала
   Ширина на сечењето51cm
   Висинско прилагодување3-степено висинско прилагодување
   Собирачисфрлување од страна
   Резервоар за гориво1,0L
   Резервоар за масло0,6L
   Површина на косење1100 m2
   Кубикажа139cc
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Вид на моторY139V
  Куќиште20”метално куќиште
  Димензија на тркала7”(предни)/7”(задни) тркала
  Ширина на сечењето51cm
  Висинско прилагодување3-степено висинско прилагодување
  Собирачисфрлување од страна
  Резервоар за гориво1,0L
  Резервоар за масло0,6L
  Површина на косење1100 m2
  Кубикажа139cc