Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
    Close
    Filters
    Преференци
    Пребарување

    Моторна копачка култиватор

    35.190 со ДДВ
    Каталошки број: FMK750
    Брза испорака од 2-4 дена
    Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
    Спецификации на производот
    Име на атрибутотВредност на атрибутот
    Начин на движењесамоодна
    Вид на моторSR170F
    Мотор4-тактен
    Резервоар за гориво3,6L
    Резервоар за масло0,6L
    Кубикажа208cc
    Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
    Работна ширина800mm
    Мобилност2 напред +1 назад
    Напишете коментар
    • Можете да напишете коментар само по купување на производот
    • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
    *
    *
    • Лош
    • Одлично
    *
    *
    *
    • Спецификации
    • Спецификации на производот
      Име на атрибутотВредност на атрибутот
      Начин на движењесамоодна
      Вид на моторSR170F
      Мотор4-тактен
      Резервоар за гориво3,6L
      Резервоар за масло0,6L
      Кубикажа208cc
      Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
      Работна ширина800mm
      Мобилност2 напред +1 назад
    • Преглед
    • Напишете коментар
      • Можете да напишете коментар само по купување на производот
      • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
      *
      *
      • Лош
      • Одлично
    • Контактирајте не
    • *
      *
      *
    Спецификации на производот
    Име на атрибутотВредност на атрибутот
    Начин на движењесамоодна
    Вид на моторSR170F
    Мотор4-тактен
    Резервоар за гориво3,6L
    Резервоар за масло0,6L
    Кубикажа208cc
    Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
    Работна ширина800mm
    Мобилност2 напред +1 назад