Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Моторна копачка култиватор

  35.190 ДЕН со ДДВ
  Каталошки број: FMK750
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторSR170F
  Мотор4-тактен
  Резервоар за гориво3,6L
  Резервоар за масло0,6L
  Кубикажа208cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина800mm
  Мобилност2 напред +1 назад
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторSR170F
  Мотор4-тактен
  Резервоар за гориво3,6L
  Резервоар за масло0,6L
  Кубикажа208cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина800mm
  Мобилност2 напред +1 назад