Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторна копачка фреза

  20.890 со ДДВ
  Каталошки број: FMK360
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторOHV 1P65F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа139cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина370mm
  Max Работна длабочина130mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Начин на движењесамоодна
   Вид на моторOHV 1P65F
   Мотор2-тактен
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа139cc
   Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
   Работна ширина370mm
   Max Работна длабочина130mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењесамоодна
  Вид на моторOHV 1P65F
  Мотор2-тактен
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа139cc
  Pokretanje1Рачно, со помош на јаже
  Работна ширина370mm
  Max Работна длабочина130mm