Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторен тример FT52

  9.990 со ДДВ
  Бензиски моторен тример со моќност од 1,6kW со дводелна карданска цевка со пречник од 26мм. Овој тример се испорачува со ремен за носење, стандардна глава со конец и 3T нож.
  Каталошки број: FT52
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6kW
  Вид на моторCG-KW-520
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaДводелно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,6kW
   Вид на моторCG-KW-520
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Ширина на сечењето44cm
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа52cc
   Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
   Tip VratilaДводелно, круто 1500mm
   Сечилометално (3T) и трими глава
   Мах број на обртаи7500 o/min
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,6kW
  Вид на моторCG-KW-520
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Ширина на сечењето44cm
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  Tip VratilaДводелно, круто 1500mm
  Сечилометално (3T) и трими глава
  Мах број на обртаи7500 o/min