Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Моторен тример - фреза

  13.500 со ДДВ
  Моторен тример FT52DFR со моќност од 1.52kW се испорачува со два вида на сечила, фреза и глава со конец, што е практично две машини во една. Постои опција за набавување на дополнителни додатоци за култиватор, така што оваа машина е совршен избор за вас.
  Каталошки број: FT52DFR
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,45kW
  Вид на моторHY-GT580
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  СечилоФреза и трими глава
  Мах број на обртаи7000 o/min
  Дијаметар на вратило26mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност1,45kW
   Вид на моторHY-GT580
   Мотор2-тактен, воздушно ладење
   Резервоар за гориво1,2L
   Кубикажа52cc
   Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
   СечилоФреза и трими глава
   Мах број на обртаи7000 o/min
   Дијаметар на вратило26mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност1,45kW
  Вид на моторHY-GT580
  Мотор2-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво1,2L
  Кубикажа52cc
  Мешавина на горивоБензин : 2T масло (40:1)
  СечилоФреза и трими глава
  Мах број на обртаи7000 o/min
  Дијаметар на вратило26mm