Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Monza

  1.990 со ДДВ
  Заштитните чевли Monza со S1P степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со најлон и 3М рефлектирачки ленти на петата. Поседуваат челична капа која ги штити прстите од механички повреди и челичен меѓуѓон кој штити од пробивање на надворешни тела. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е нелизгачки, полиуретански и еднослоен, отпорен на дејства на масло. Во делот на петата има апсорбер на енергија.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1P
  ЃонPU
  Меѓуѓончеличен
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  КапаЧелична
  Рефлектирачки деталида
  Тежина590g ниска; 610g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS1P
  ЃонPU
  Меѓуѓончеличен
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  КапаЧелична
  Рефлектирачки деталида
  Тежина590g ниска; 610g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Градинарска славина топчеста

  150 со ДДВ

  Ротациона прскалка за квадратни површини

  F89960
  537 со ДДВ

  Corona

  1.490 со ДДВ
  Работните чевли Corona plus со O1 степен на заштита се изработени од црна кожа. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е двослоен полиуретански и антистатичен, отпорен на дејство на масло и поседува шок апсорбер во делот на петата.

  Потопна пумпа, со пловка, за чиста вода

  FPC400
  2.990 со ДДВ

  Моталка за црево, голема

  MCV
  1.074 со ДДВ