Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  MIX Сетови

  Popular products from category MIX Сетови

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет ZEBRA клешти и имбус одвртувачи во неопрен, 25 парч.

  0965905917
  22.250 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти и имбус одвртувачи. Внатрешна подлога од неопрен

  Сет ZEBRA, комбинирани, клешти во неопрен, 10 парч.

  0965905925
  22.150 со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет од работилнички клешти и клешти за зегер осигурувачи. Внатрешна подлога од неопрен.

  Сет рачни алати, 91 парч.

  096593120
  13.650 со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".

  Сет насадни кл. 1/4 и 3/8 со крцкалка и подесувачки клуч.

  5713998005
  1.990 со ДДВ 2.590 со ДДВ
  Практичен комбиниран сет насадни клучеви со вметоци и крцкалка како и подесувачки клуч и одвртувач со крцкалка и прифат за насадни клучеви и вметоци.

  MIX Сетови

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.990 Max: 22.250
  ден1990 ден22250