Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  MIX Сетови

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет ZEBRA клешти и имбус одвртувачи во неопрен, 25 пар.

  0965905917
  20.490 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти и имбус одвртувачи. Внатрешна подлога од неопрен

  Сет ZEBRA, комбинирани, клешти во неопрен, 10 пар.

  0965905925
  20.490 со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет од работилнички клешти и клешти за зегер осигурувачи.Внатрешна подлога од неопрен

  Сет рачни алати, 91 парч.

  096593120
  12.590 со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".

  MIX Сетови

  Filter by:

  Clear All
  Min: 12.590 Max: 20.490
  ден12590 ден20490