Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Метална кутија со 5 фиоки за ORSY 8.4.1 куфери

  Метална кутија со пет фиоки за системот ORSY 8.4.1, која дава можност за складирање на пет ORSY куфери. Се состои од топчесто телескопски лизгачи со носивост до 2 килограми по табла. Има можност за централно заклучување со два клуча и меѓусебно поврзување на повеќе кабинети. Има графитно црна боја и пластифицирана површина.
  Каталошки број: 5581040002
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Минимално пакување1
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Минимално пакување1