Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Масло за менувачи и трансмисија

  Popular products from category Масло за менувачи и трансмисија

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Triathlon Gear SAE 75W-90

  Triathlon Gear SAE 75W-90

  0897475931
  Високоефикасно масло за менувачки кутии, со широк спектар на примена особено на површини со високо потисно оптоварување. Нуди одлична заштита од абење, оптимални својства при висок притисок, како и висок степен на заштита од корозија. Примена кај патнички и комерцијални возила.
  Слика на Triathlon Gear Hypoid SAE 85W-90

  Triathlon Gear Hypoid SAE 85W-90

  Високоефикасно масло за преносни механизми за хипоидни менувачки кутии со голем отклон на осовината, како и за разводници и помошни менувачки кутии. Погодно и за несинхронизирани рачни менувачки кутии.

  Масло за менувачи и трансмисија