Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Масло за менувачи и трансмисија

  Popular products from category Масло за менувачи и трансмисија

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Triathlon Gear SAE 75W-90

  0897475931
  750 ДЕН со ДДВ
  Високоефикасно масло за менувачки кутии, со широк спектар на примена особено на површини со високо потисно оптоварување. Нуди одлична заштита од абење, оптимални својства при висок притисок, како и висок степен на заштита од корозија. Примена кај патнички и комерцијални возила.

  Triathlon Gear SAE80W

  0897480004
  24.990 ДЕН со ДДВ
  Масло за преносни маханизми, со добра вискозност и температурно стабилно. Го намалува абењето и нуди одклична отпорност на стареење. Пакување 60L.

  Triathlon Gear Hypoid SAE 85W-90

  20.862 ДЕН со ДДВ
  Високоефикасно масло за преносни механизми за хипоидни менувачки кутии со голем отклон на осовината, како и за разводници и помошни менувачки кутии. Погодно и за несинхронизирани рачни менувачки кутии.

  Масло за менувачи и трансмисија

  Filter by:

  Clear All
  Min: 750 Max: 24.990
  ден750 ден24990