Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Маска за заварување, пластична без стакло

  2.659 со ДДВ
  Маска за заварување која ја покрива главата, без стакло, изработена е од пластика зајакната со стаклени влакна. Не пропушта зраци. Отпорна е на топлина, прскање и не прегорува. Има можност за кревање на заштитата од лицето и прилагодување на затегачкиот ремен. Тежината на маската е 39 грама.
  Каталошки број: 071382101
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *