Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Маска за нос и уста FFP2

  99 со ДДВ
  Маска за нос и уста FFP2, ZKG 9501, преклопна заштитна маска со 5 слоеви направени од специјални материјали за филтрирање. Има прилагодлива лента за нос и овозможува соврњено прилагодување на лицето, што придонесува за подобра филтрација на воздухот. Сертифицирана е според стандардот EN 149. Се користи за заштита на респираторните органи од аеросол и штетните честички чија концентрација не надминуваат 10xMDK.
  Каталошки број: 15899128
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија