Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Машинска врезница за непроодни дупки Optimum

  830 ДЕН со ДДВ
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендOptimum
  НаменаМашински
  МатеријалHSS
  ВидВрезница
  СтандардDIN371
  СтандардDIN376
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  БрендOptimum
  НаменаМашински
  МатеријалHSS
  ВидВрезница
  СтандардDIN371
  СтандардDIN376
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија