Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лулашка за градина, тросед, De-Lux, сива

  Каталошки број: FBLN3B
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Димензии: 200x120x170

  Димензија на ногарки : 25x1,2mm

  Материјал на ткаенина: 160/m2

  Дебелина на сунѓер: 6cm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии: 200x120x170

  Димензија на ногарки : 25x1,2mm

  Материјал на ткаенина: 160/m2

  Дебелина на сунѓер: 6cm