Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Libra, O2

  1.990 со ДДВ
  Работните чевли Libra со O2 степен на заштита се направени од водоотпорна кожа. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Двослојниот полиуретански ѓон е антистатичен, отпорен на дејства на масло и поседува шок-апсорбер во делот на петата.
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO2
  Ѓонеднослоен PU
  Надворешен материјалкожа
  Водоодбивностда
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO2
  Ѓонеднослоен PU
  Надворешен материјалкожа
  Водоодбивностда
  БрендWurth