Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Либели/Мастери

  Popular products from category Либели/Мастери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Либела алуминиумска

  Либела алуминиумска

  Алуминиум, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, 2% степен читлив на хоризонталната либела, точност на мерење +/- 0,5 mm/m, глодана мерна површина (овозможува поголема точност на мерење), можно е мерење над глава, печатена скала во cm, шок- абсорбирачки гумени завршни капачиња, либели отпорни на UV зрачење и удари
  Слика на Либела торпедо магнетна 20cm

  Либела торпедо магнетна 20cm

  COX791228
  Пластика со алуминиумски ленти, гумени рабови, со магнети и 3 либела: хоризонтална, вертикална и 45°
  Слика на Либела од лесен материјал, STANDARD, 40 cm

  Либела од лесен материјал, STANDARD, 40 cm

  CP735040
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)
  Слика на Либела од лесен материјал 80cm со 2 рачки

  Либела од лесен материјал 80cm со 2 рачки

  CP736080
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто обложена површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)
  Слика на Либела од лесен материјал 100cm со 2 рачки

  Либела од лесен материјал 100cm со 2 рачки

  CP736100
  Точност на мерењето: нормална положба +/- 1,0 mm/m, прашкасто обложена површина за полесно чистење, три нивоа на мерење (хоризонтално, вертикално, ротирачко)
  Слика на Master

  Master

  - Даска за израмнување и правилен раб

  - Изработена од тврд алуминиум

  Либели/Мастери