Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Либела алуминиумска

  Алуминиум, прашкасто премачкана површина за полесно чистење, 2% степен читлив на хоризонталната либела, точност на мерење +/- 0,5 mm/m, глодана мерна површина (овозможува поголема точност на мерење), можно е мерење над глава, печатена скала во cm, шок- абсорбирачки гумени завршни капачиња, либели отпорни на UV зрачење и удари
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *