Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Лепила

  Popular products from category Лепила

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  REPLAST EASY лепак за пластика Fast, 50ml

  08935003
  3.590 со ДДВ
  REPLAST EASY лепило за пластика Fast,50ml

  REPLAST EASY лепак за пластика UNIVERSAL, 50 ml

  08935004
  1.250 со ДДВ
  REPLAST EASY лепило за пластика UNIVERSAL, 50ml

  Лепак во спреј 500ml

  0890100055
  1.330 со ДДВ
  Лепак во спреј со моментална висока сила на лепење, создава тенка облога, се користи за впивливи подлоги. Овој лепак трајно и цврсто лепи во речиси сите подрачја на примена. Лепи материјали како што се плута, стиропор, дрво, метал, хартија.

  Лепак во спреј POWER PLUS, 400 ml

  0890100064
  1.599 со ДДВ
  Брзосушечки лепак во спреј POWER PLUS со прилагодлива дизна на спрејот, се користи за лесни материјали. Трајно и цврсто лепи во речиси сите подрачја на примена. Овој лепак има висока температурна отпорност, а благодарение на краткото време на стврднување, после нанесувањето може брзо да се оптоварува и да се обработува. Лепи материјали како што се плута, стиропор, дрво, метал, хартија... Ова средство не содржи силикон.

  Лепак за пластика двокомпонентен SUPERFAST, 50 ml

  08935005
  1.905 со ДДВ
  Лепило за пластика двокомпонентно, SUPERFAST, 50ml

  Топлив лепак 102, жолт, 0,5kg

  0890100057
  2.460 со ДДВ
  Растоплив лепак во стик, има висока цврстина за пополнување на вдлабнатини на различни материјали и површини. Идеален е за примена во моторната индустрија. Има жолта боја, добри својства на термостабилност, како и краток период на подготовка и нанесување. Водоотпорен е и отпорен на УВ зрачење и стареење.

  Лепила

  Filter by:

  Clear All
  Min: 288 Max: 3.590
  ден288 ден3590