Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Лепило за ветробрански стакла

  Popular products from category Лепило за ветробрански стакла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Лепило за ветробрански стакла CLASSIC PLUS

  Лепило за ветробрански стакла CLASSIC PLUS

  0890023701
  Еднокомпонентно полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис со Airbag - 2часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.
  Слика на Лепило за ветробрански стакла ULTIMATE

  Лепило за ветробрански стакла ULTIMATE

  0890023801
  Еднокомпонентно брзолепливо полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис со Airbag - 1часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.
  Слика на Лепило за ветробрански стакла Classic PU 50

  Лепило за ветробрански стакла Classic PU 50

  5890023701
  Еднокомпонентно полиулетанско лепило за ветробрански стакла. Време на заминување од сервис за возила со Airbag - 2часа. Примена кај сите патнички возила, со или без воздушно перниче, кај возила со интегрирана антена. Спречува контактна корозија кај возила со алуминиумска каросерија.
  Слика на Прајмер за лепило за ветробрански стакла

  Прајмер за лепило за ветробрански стакла

  Повеќенаменско средство за подготовка на површината при лепење на ветробрански стакла.
  Слика на Маса за дихтување на ветробрански стакла, 310ml

  Маса за дихтување на ветробрански стакла, 310ml

  0890100043
  Маса за дихтување на ветробрански стакла на автомобили кои се монтирани во гумен профил.
  Слика на Активатор CONTACT CLEAN, 20ml

  Активатор CONTACT CLEAN, 20ml

  08900245

  Транспарентен прајмер за лепило за ветробрански стакла

  • Хемиска основа: Нафта
  • Боја: Транспарентна
  • мин. време на сушење: 15 мин
  • Услови за време на сушење: на 23°C и 50% релативна влажност
  • мин. температура на обработка: 5 °C
  • Макс. температура на обработка: 25 °C

  Лепило за ветробрански стакла

  Close
  Filter by Clear All