Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Лепак за кант трака NMLT527

  Универзален лепак за кант-траки во гранули на база на EVA - синтетичка смола со термопластични карактеристики. Наменет за лепење на полиестерски, HPL, PVC, ABS, меламински, како и кант-траки од масивно дрво на сите видови машини на кантрирање.
  Каталошки број: 0892125527
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Наменаза кант траки
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Наменаза кант траки